Rubik kocka versenyek A Rubik Stúdió hivatalos oldala http://rubik.hu Sat, 17 Nov 2018 05:30:03 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management hu-hu Ural Open 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/315-ural-open-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/315-ural-open-2015 Helyszín: Russia, Chelyabinsk
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: k 25.08.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:46:35 +0000
CCC End of Summer 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/316-ccc-end-of-summer-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/316-ccc-end-of-summer-2015 Helyszín: Russia, Moscow
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: p 28.08.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:47:25 +0000
Italian Championship 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/317-italian-championship-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/317-italian-championship-2015 Helyszín: Italy, Foggia
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 29.08.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:47:55 +0000
ABHC 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/318-abhc-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/318-abhc-2015 Helyszín: United Kingdom, Welwyn Garden City, Hertfordshire
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 29.08.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:48:27 +0000
German Nationals 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/319-german-nationals-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/319-german-nationals-2015 Helyszín: Germany, Köln, NRW
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 05.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:49:03 +0000
Estonian Open 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/320-estonian-open-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/320-estonian-open-2015 Helyszín: Estonia, Tallinn
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 05.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:49:38 +0000
Belgium Summer 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/321-belgium-summer-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/321-belgium-summer-2015 Helyszín: Belgium, Lint
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 05.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:50:13 +0000
Suceava Rubik Open 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/322-suceava-rubik-open-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/322-suceava-rubik-open-2015 Helyszín: Romania, Suceava
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 12.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:50:45 +0000
Oslo Fall 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/323-oslo-fall-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/323-oslo-fall-2015 Helyszín: Norway, Oslo
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 12.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:51:14 +0000
Manhattan Gdańsk Open 2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/324-manhattan-gdask-open-2015 http://rubik.hu/hu/versenyek/2-rubik-kocka-versenyek-europaban/324-manhattan-gdask-open-2015 Helyszín: Poland, Gdańsk
Kategória: Rubik kocka versenyek Európában
Dátum: szo 12.09.2015
Időpont:
Részletek: ]]>
Rubik kocka versenyek Európában Mon, 24 Aug 2015 14:51:42 +0000